Badania DNA

Współpracujemy z wiodącymi laboratoriami DNA. Na potrzeby naszych Klientów przeprowadzamy ekspertyzy, które obejmują genetyczne ustalanie ojcostwa i pokrewieństwa, identyfikację osób na podstawie śladów mikrobiologicznych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zachowanie anonimowości i pełnej dyskrecji jest dla Państwa bardzo ważne. Dlatego też pośredniczymy w wykonaniu badania ojcostwa bez konieczności podawania danych osób badanych. Na wyniku testu pojawia się wówczas jedynie informacja na temat osoby zamawiającej, a profile DNA opisane są jako „Domniemany ojciec” i „Dziecko”..

  • zachowujemy dyskrecję i najwyższy poziom poufności,
  • wyniki badań dostarczamy w najkrótszym możliwym terminie,
  • wnioski z ekspertyz są czytelne i przejrzyste,
  • wynik jest wiarygodny i pewny – jakość badań laboratorum została potwierdzona przez liczne certyfikaty, a także kilkuletnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim a także międzynarodowym,
  • ogólnodostępny – badanie ojcostwa można wykonać na terenie całego kraju: m.in Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź , Katowice oraz w wielu innych miastach.

Podstawy prawne

Agencja Detektywistyczna działa na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, będąc wpisaną do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzony przez MSW. Od ponad 20 lat działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji o numerze 000302/2003.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza wykwalifikowana kadra posiada obszerną wiedzę prawniczą oraz operacyjną popartą wieloletnim doświadczeniem niezbędną do rzetelnej realizacji zadań z wielu obszarów biznesowych i prywatnych.

Rzetelność

Legitymizujemy się wyjątkową trafnością oceny źródeł dowodów, które przy zastosowaniu  zasady bezpośredniości dają pełny dowód w postępowaniu cywilnym lub karnym dla sędziego. Na każdym etapie zdajemy relacje Klientowi, a po zakończeniu pełne sprawozdanie wraz z materiałem poglądowym.