Wykrywanie oszustw oraz zdrady

/zdrada-wykrywanie-kobiety-mezczyzni dowodyMasz wątpliwości co do swojego związku? Podejrzewasz partnera/partnerkę o zdradę? Udowodnimy, jak jest naprawdę!

Chcesz mieć dowody jego niewierności? Nie trwaj w niepewności! Upewnij się!

W tym celu zbieramy wszelkie szczegółowe informacje na temat osoby podejrzanej i jej znajomości. Śledzimy wszelkie poczynania podejrzanego – dyskretnie i ze skutecznością. W oparciu o fotografie i nagrania video wykonujemy pełny materiał dowodowy. W przypadku potwierdzenia podejrzeń i podjęcia decyzji o rozwodzie, pomagamy w przygotowaniu dokumentów do spraw rozwodowych, alimentacyjnych, itp. Ponadto możemy wystąpić w sądzie w roli świadka klienta.

Ciekawostki o zdradzie:

  • 42 % panów poznaje nowe partnerki w sieci.
  • Najczęściej zdradzają: młode mężatki oraz mężczyźni 40 - 50 lat.
  • Ponad 3 mln Polaków szuka znajomości przez internet. Co czwarta osoba uprawia sex z poznaną w sieci osobą.
  • Zdrady dopuszcza się co trzeci mężczyzna i co piąta kobieta.

Podstawy prawne

Agencja Detektywistyczna działa na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, będąc wpisaną do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzony przez MSW. Od ponad 20 lat działamy na licencji detektywistycznej wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji o numerze 000302/2003.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza wykwalifikowana kadra posiada obszerną wiedzę prawniczą oraz operacyjną popartą wieloletnim doświadczeniem niezbędną do rzetelnej realizacji zadań z wielu obszarów biznesowych i prywatnych.

Rzetelność

Legitymizujemy się wyjątkową trafnością oceny źródeł dowodów, które przy zastosowaniu  zasady bezpośredniości dają pełny dowód w postępowaniu cywilnym lub karnym dla sędziego. Na każdym etapie zdajemy relacje Klientowi, a po zakończeniu pełne sprawozdanie wraz z materiałem poglądowym.